Menu
pondělí, 11 říjen 2021 08:43

ŽENY HRÁLY V BRNĚ

Napsal(a)

Ženy "A" o víkendu odehrály svá první venkovní utkání a to hned proti dvojici soupeřů z Brna. V sobotu proti KP Brno "B" se utkání již na začátku 2. čtvrtiny vyvíjelo ve prospěch našich žen. Kolektivní hra a výborná obrana se podepsala na výsledku, kdy ženy v závěru vyhrály o 32 bodů. V neděli už to tak slavné nebylo. Soupeřky z BK Žabiny Brno "B" nastoupily v silné sestavě a naše ženy držely soupeřovo tempo pouze 1. čtvrtinu. Rozhodčí již na začátku utkání nastavili tvrdý metr, a tak to chvílemi nevypadalo jako basketbal. Naše ženy též trápila střelecká minela za 3 body, kdy trefily pouze 2/20.

BK Brandýs : KP Brno "B" - 76:44 Body: Bodláková 13; Pondělíčková 12; Lavy 9; Burdgess 8; Kynclová 6; Bolardtová, Maršíková 5; Tomková 4; Votrubová Kat. 2

BK Brandýs : BK Žabiny Brno "B" - 51:78 Body: Lavy 15; Burdgess 12; Bodláková 7; Bolardtová 6; Kynclová 3; Pondělíčková 2