Menu
středa, 13 listopad 2019 07:10

Mistrovská utkání 30.11.-1.12.2019

Napsal(a)

Sobota 30.11.2019

11.00 hod.   Sluneta Ústí nad Labem - BK Brandýs n.L.

Hala:

Odjez:

 

Neděle 1.12.2019

14.00 hod.     Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L.

Hala:

Odjezd:

 

 

 

 

pondělí, 04 listopad 2019 07:53

Mistrovská utkání 16.-17.11.2019

Napsal(a)

Sobota 16.11.2019

Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L.       48:99 (16:55)

Bodláková 19, Brožková a Martínková po 18, Zelenková 12, Petržílková a Kulichová po 8, Benešová 6, Andrová a Novotná po 4, Keřková 2, Bukačová

 

 Neděle 17.11.2019

BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady        82:44 (47:22)

Martínková 19, Zelenková 12, Bodláková 10, Novotná 9, Brožková 8, Petržílková a Keřková po 6, Andrová a Benešová p 4, Vilímová a Kulichová po 2

 

 

 

 

 

pátek, 01 listopad 2019 08:30

Nová zdravotní potvrzení !!!

Napsal(a)

PROSÍM DODAT NOVÉ POTVRZENÍ !!! 

Hráčka Platnost potvrzení
Lucie Benešová 11.10.2019
Magdalena Bukačová  
Anežka Keřková 29.8.2019
Kateřina Prudká 7.3.2019
Lucie Vilímová 4.10.2019
Natálie Zelenková 12.12.2019
pondělí, 21 říjen 2019 06:51

Mistrovská utkání 2.-3.11.2019

Napsal(a)

Sobota 2.11.2019

BK Brandýs n.L. - Válečnice Děčín       92:54 (42:22)

Prudká 24, Martínková 20, Brožková 11, Bodláková 10, Zelenková 9, Petržílková a Drahošová po 6, Novotná a Andrová po 3, Kulichová, Keřková, Benešová

 

Neděle 3.11.2019

BK Brandýs n.L. - Basket Severočesko     92:87 (47:39)

Bodláková 18, Brožková 17,Martínková 14, Prudká a Vilímová po 12, Zelenková 10, Kulichová 4, Novotná 3, Drahošová 2, Petržílková

 

 

pondělí, 07 říjen 2019 06:35

Mistrovská utkání 19.-20.10.2019

Napsal(a)

Sobota 19.10.2019

USK " B" - BK Brandýs n.L.        46:86 (28:52)

Bodláková 23, Prudká 15, Martínková 14, Drahošová 8, Keřková 6, Brožková 5, Zelenková, Kulichová a Petržílková po 4, Andrová 3, Novotná

 

Neděle 20.10.2019

Basket Říčany - BK Brandýs n.L.      89:71 (42:31)

Martínková 23, Brožková a Prudká po 10, Zelenková 7, Drahošová 6, Vilímová 5, Bodláková a Petržílková po 4, Kulichová 2, Novotná, Andrová, Benešová

 

pondělí, 23 září 2019 06:41

Mistrovská utkání 5.-6.10.2019

Napsal(a)

Sobota 5.10.2019

BK Brandýs n.L. - TJ Slovan Litoměřice     79:56 (40:21)

Zelenková 14 (TH 1/0), Bodláková (TH 1/1) a Prudká (TH 4/3) po 12, Drahošová 10 (TH 4/2), Martínková (TH 8/3) a Brožková (TH 7/3) po 9, Vilímová 7 (TH 3/3), Koubková, Keřková a Andrová po 2, Novotná, Petržílková

 

Neděle 6.10.2019

BK Brandýs n.L. - BK Sluneta Ústí n.L.       73:65 (29:31)

Bodláková (TH 6/4) 19, Martínková (TH 4/1) 11,Vilímová (TH 6/5) a Brožková (TH 6/4) po 10, Prudká 8, Zelenková (TH 6/1) 7, Drahošová 5 (TH 3/1), Koubková 2, Novotná (TH 2/1) 1, Petržílková, Benešová

-----------------------------------------------

U17G "B" - Liberec

Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n. L. "B"           61:45 (31:25)

Benešová 4

Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n. L. "B"           75:49 (35:25)

 Andrová 11, Keřková

 

 

Strana 1 z 2
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok