Menu
pátek, 14 červen 2019 18:49

zakončení sezóny

Napsal(a)

Pondělí 17.6. - normál trénink

Středa 19.6. - normál trénink

Čtvrtek 20.6. - poslední trénink této sezóny (sice nemáme normálně tento den trénink, ale věřím, že si všichni nebo alespoň většina, čas najde)

16,00-17,00 bazén ve Sportcentru (platí pro kluky)

od cca 17,00 hodin grilování na terase Sportcentra (platí pro kluky i rodiče)

Všichni jste srdečně zváni! Těšíme se.

Prosím potvrďte mi do SMS účast.

Můžete přinést opět něco sladkého, př.slaného wink.

pátek, 24 květen 2019 12:06

Brandýský pohár 2019 - 3. místo

Napsal(a)

Výsledky:

BKB - TJ SPŠS Náchod   61:11

BKB - Jižní Supi   65:20

BKB - Loko Trutnov   64:9

BKB - MBC Weissenfels   30:36

BKB - Sokol Pražský   39:20

 

Děkujeme rodičům, kteří nám pomohli s organizací turnaje, pomocí při úklidu ve škole a s obsluhou ve stanu a hlavně při závěrečném úklidu celého turnaje.

pondělí, 13 květen 2019 05:52

Ponožky BK + záloha za soustředění

Napsal(a)

Kdo má objednány ponožky BK, prosím zaplatit co nejdříve na účet.

Stále můžete objednávat: vel. 36-40 a 41-45!

Do konce května prosím uhradit zálohu za soustředění 1.000 Kč, opět na účet. Díky

pátek, 26 duben 2019 08:54

národní finále 3.-5.5.2019 Děčín

Napsal(a)

Národní finále 3.-5.5.2019 v Děčíně - 6.místo wink

Národního finále se zúčastnili a vybojovali 6.místo tito hráči: Šimon Brzák, Kenneth Martins, Filip Stieber, Filip Štajer, Prokop Řebíček, Lukáš Hofman, Petr Vaverka, David Holubec, Adam Syrový, Matěj Richter, Matěj Horák, Ondřej Soukup, Lukáš Hlavatý a Lukáš Prouza

Utkání v základní skupině

BK Brandýs n.L. - BK NH Ostrava   37:91 (17:43)

Body: Brzák 9 (TH 10/5), Hofman 6 (TH 2/2), Martins 6 (TH 2/0), Štajer 6 (TH 8/4), Vaverka 5 (TH 8/5), Soukup 2, Syrový 2 (TH 2/2), Stieber 1 (TH 6/1)

Sluneta Ústí n.L. - BK Brandýs n.L.   51:66 (32:30)

Body: Brzák 15 (TH 8/3), Stieber 12 (TH 6/2), Vaverka 10, Štajer 9 (TH 4/1), Holubec 5 (TH 2/1), Syrový 4, Hofman 4, Martins 4, Prouza 2, Řebíček 1 (TH 6/1)

Čtvrtfinále

TJ MEZ Mohelnice - BK Brandýs n.L.   66:51 (35:29)

Body: Štajer 14 (TH 6/1), Martins 12 (TH 5/2), Brzák 7 (TH 8/7), Hofman 6, Vaverka 4 (TH 1/0), Řebíček 2, Stieber 2 (TH 2/0), Holubec 2, Horák 2 (TH 2/0), Prouza 0 (TH 2/0)

Skupina 5.8.místo

BK Brandýs n.L. - BK Lokomotiva Plzeň   58:52 (32:33)

Body: Brzák 19 (TH 7/1), Štajer 12 (TH 14/6), Hofman 8, Vaverka 6, Holubec 4, Martins 4, Stieber 3 (TH 5/1), Syrový 2, Richter 0 (TH 2/0)

Utkání o 5.místo

BK Brandýs n.L. - BK Synthesia Pardubice   57:71 (27:33)

Body: Brzák 23 (TH 5/3), Martins 8, Stieber 7 (TH 5/1), Štajer 5 (TH 6/1), Syrový 3 (TH 2/1), Richter 2, Hofman 2, Vaverka 2 (TH 2/2), Holubec 2, Prouza 1 (TH 2/1), Soukup 1 (TH 1/1), Horák 1 (TH 2/1), Hlavatý 0 (TH 2/0)

Nejlepší hráč týmu: Filip Štajer

pondělí, 01 duben 2019 06:56

finále - zápasy 6.4.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   102:14 (54:9)

Body: Martins 16, Brzák 13 (TH 5/5), Richter 12, Stieber (TH 2/0), Holubec (TH 8/4) a Štajer (TH 4/2) po 10, Syrový (TH 5/2) a Hofman (TH 2/0) po 6, Řebíček 5 (TH 2/1), Prouza, Vaverka a Horák po 4, Hlavatý 2, Soukup

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   93:17 (46:9)

Body: Martins 18 (TH 1/0), Holubec 16, Štajer 13 (TH 6/5), Hofman 12, Brzák 11 (TH 2/1), Prouza 8, Řebíček 4, Horák 3 (TH 2/1), Hlavatý (TH 2/0), Richter, Vaverka a Stieber (TH 2/0) po 2, Soukup, Syrový

úterý, 12 březen 2019 08:09

finále - zápasy 23.3.2019

Napsal(a)

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   26:88 (9:35)

Body: Brzák 24 (TH 4/0), Štajer 18 (TH 4/0), Martins 15 (TH 5/1), Vaverka 8, Hofman 7 (TH 2/1), Horák 6, Prouza 5 (TH 2/1), Soukup a Holubec po 2, Richter 1 (TH 2/1), Řebíček (TH 2/0), Lachs

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   34:102 (23:52)

Body: Štajer 24 (TH 1/0), Brzák (TH 4/0) a Martins po 20, Vaverka 14 (TH 3/2), Richter 10 (TH 2/0), Hofman a Holubec po 6, Horák 2, Prouza, Soukup, Řebíček. Lachs

Strana 1 z 4
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok