Menu
úterý, 15 říjen 2019 07:58

Tréninky 16.10.-1.11.

Napsal(a)

Tréninky 

16.10.   18.15 - 19.45 hod. - všichni

18.10. a 21.10. normál

23.10. - Bodlina, Verča, Zelí a Kiki B. od 19.15 hod. s U19G, ostatní volno !!!

25.10. normál

28.10. - svátek - volno !!!

30.10. a 1.11. normál trénink

 

pondělí, 07 říjen 2019 06:35

Mistrovská utkání 19.-20.10.2019

Napsal(a)

Sobota 19.10.2019

USK " B" - BK Brandýs n.L.        46:86 (28:52)

Bodláková 23, Prudká 15, Martínková 14, Drahošová 8, Keřková 6, Brožková 5, Zelenková, Kulichová a Petržílková po 4, Andrová 3, Novotná

 

Neděle 20.10.2019

Basket Říčany - BK Brandýs n.L.      89:71 (42:31)

Martínková 23, Brožková a Prudká po 10, Zelenková 7, Drahošová 6, Vilímová 5, Bodláková a Petržílková po 4, Kulichová 2, Novotná, Andrová, Benešová

 

pondělí, 23 září 2019 06:41

Mistrovská utkání 5.-6.10.2019

Napsal(a)

Sobota 5.10.2019

BK Brandýs n.L. - TJ Slovan Litoměřice     79:56 (40:21)

Zelenková 14 (TH 1/0), Bodláková (TH 1/1) a Prudká (TH 4/3) po 12, Drahošová 10 (TH 4/2), Martínková (TH 8/3) a Brožková (TH 7/3) po 9, Vilímová 7 (TH 3/3), Koubková, Keřková a Andrová po 2, Novotná, Petržílková

 

Neděle 6.10.2019

BK Brandýs n.L. - BK Sluneta Ústí n.L.       73:65 (29:31)

Bodláková (TH 6/4) 19, Martínková (TH 4/1) 11,Vilímová (TH 6/5) a Brožková (TH 6/4) po 10, Prudká 8, Zelenková (TH 6/1) 7, Drahošová 5 (TH 3/1), Koubková 2, Novotná (TH 2/1) 1, Petržílková, Benešová

-----------------------------------------------

U17G "B" - Liberec

Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n. L. "B"           61:45 (31:25)

Benešová 4

Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n. L. "B"           75:49 (35:25)

 Andrová 11, Keřková

 

 

pátek, 30 srpen 2019 09:30

Velká cena Města Brandýsa n.L.

Napsal(a)

VZHLEDEM K ODHLÁŠENÍ DRUŽSTVA SLOVANKY DOŠLO K ÚPRAVĚ ZÁPASŮ.

BKB "A" - 2. místo

Pátek 13.9.2019

BKB "A" - Basketbal H. Počernice     104:20 (54:13)

Martínková 22, Drahošová 20, Zelenková a Brožková po 14, Prudká 9, Vilímová a Bodláková 7, Novotná , Kulichová a Petržílková a  po 6,

Sobota 14.9.2019

BKB "A" - Sokol Nusle                    74:37 (3:13)

Bodláková 14, Brožková 13, Martínková 12, Prudká a Drahošová po 10, Vilímová 6, Zelenková 4, Petržílková a Kulichová po 2, Novotná 1 

BKB "B" - BKB "A"                        14:65 (4:34)

Brožková 15, Bodláková a Petržílová po 11, Martínová a Prudká po 8, Drahošová 6, Zelenková 4, Kulichová 2

Neděle 15.9.2019

BKB "A" - BK Mariánské Lázně      91:22 (42:11)

Bodláková 19, Drahošová a Kulichová po 12, Martínková a Brožková po 9, Vilímová a Novotná 8,  Prudká a Zelenková po 6, Petržílková 2

BKB "A" - BK Sluneta                  50:57 (21:29)

Prudká 15, Bodláková 13, Zelenková 7,Drahošová 6, Martínková 4, Brožková a Vilímová po 2, Novotná 1  

BKB "B" - 6. místo

Pátek 13.9.2019

BKB "B" - BK Mariánské Lázně      ???

Sobota 14.9.2019

BKB "B" - Basketbal H. Počernice     35:45 (16:23)

Holovská 16, Lavírová, Fantová a Andrová po 4, Bukačová 3, Kučerová a Benešová po 2

BKB "B" - BK Sluneta                     14:108 (7:65)

Richterová 4, Sedláčková 3, Andrová a Benešová po 2, Kučerová, Klementová a Keřková po 1

BKB "B" - BKB "B"                         14:65 (4:34)

Kučerová, Sedláčková, Holovská, Bukačová, Georgieva, Lavírová a Benešová po 2

Neděle 15.9.2019

BKB "B" - Sokol Nusle                 29:83 (19:35)

Holovská 9, Andrová, Lavírová 6, Bukačová 4, Keřková a Sedláčková po 2 , Benešová a Kučerová po 1

 

 

 

 

sobota, 24 srpen 2019 19:14

Soustředění 2019

Napsal(a)
sobota, 24 srpen 2019 19:12

Soustředění 2019

Napsal(a)
Strana 1 z 2
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok