Menu
čtvrtek, 18 duben 2019 13:30

Přátelák - neděle 28.4.2019

Napsal(a)

V neděli 28.4.2019 budeme hrát přátelské utkání s týmem ze Srbska.

Čas: 9,00

Hala: ZŠ Na Výsluní nebo Sportcentrum

Čas a místo bude ještě upřesněno. Se zápasem počítejte všichni!

Omluvenky pište do vzkazníku: Sam, Tomáš

sobota, 06 duben 2019 17:12

Junior NBA + zrušení tréninků

Napsal(a)

Junior NBA - společný trénink nominovaných hráčů/hráček

 čtvrtek 11.4. na ZŠ Na Výsluní od 14:00h

s sebou bílé a tmavé tričko!

nominace: Luky Pr., Štěpán, Sam, Kristian, Vojta Ž., malej Fanda, Erik, Hvězda

 17.4. (středa) ani 18.4. (čtvrtek) NENÍ TRÉNINK!

čtvrtek, 04 duben 2019 09:38

zápasy 13.4.-14.4.2019

Napsal(a)

BK Mělník - BK Brandýs n.L.   21:75 (9:37)

Body: Vaverka 32, Prouza (TH 1/0), Hvězda (TH 5/2) a Syrový (TH 7/4) po 8, Horák 6 (TH 6/2), Žák 5 (TH 1/1), Soukup 4 (TH 2/2), Hlavatý (TH 2/2) a Richter po 2, Bártů, Lachs, Novotný

BK Brandýs n.L. - BK Mělník   80:21 (31:9)

Body: Syrový 19 (TH 4/1), Vaverka 14, Horák 10, Hlavatý a Žák po 8, Hvězda 6, Bártů 5 (TH 2/1), Richter 4, Nejedlý, Novotný a Soukup po 2, Prouza, Lednický, Lachs

čtvrtek, 21 březen 2019 11:35

play off - semifinále 30.3.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BA Nymburk   41:68 (15:31)

Body: Hlavatý, Richter (TH 4/0) a Horák (4/2) po 10, Prouza (TH 4/2) a Soukup po 4, Lachs 2, Lednický 1 (TH 4/1), Žák (TH 2/0), Nejedlý, Jančura, Novotný, Hvězda

BK Brandýs n.L. - BA Nymburk   30:53 (10:30)

Body: Prouza 10 (TH 5/0), Hlavatý 5 (TH 2/1), Hvězda 4, Nejedlý, Lachs, Novotný, Soukup a Richter (TH 2/0) po 2, Horák 1 (TH 2/1), Lednický, Jančura, Žák

neděle, 10 březen 2019 18:45

Play off - semifinále 16.3.2019

Napsal(a)

BA Nymburk - BK Brandýs n.L.   32:14 (21:6)

Body: Richter 4, Holubec (TH 2/2), Syrový (TH 2/0), Lednický (TH 2/0), Hlavatý a Žák po 2, Bártů, Jančura, Lachs, Violič, Horák

BA Nymburk - BK Brandýs n.L.   27:18 (12:10)

Body: Syrový 7 (TH 4/3), Horák 6 (TH 1/0), Bártů 5 (TH 1/1), Lednický, Hlavatý, Jančura, Lachs, Violič, Richter, Žák, Holubec

pondělí, 04 březen 2019 13:25

Termíny zápasů a turnajů

Napsal(a)

O 3.MÍSTO

13.4.2019          zápas o umístění (1 zápas)

14.4.2019          zápas o umístění (1 zápas)

 

+ některých se navíc týkají i zápasy U12 a hlavně NF U12 v Děčíně (3.-5.5.2019)

 

7.- 9.6.2019       turnaj Brandýský pohár 2019 pro kategorii U11 (2008 a mladší)

Strana 1 z 4
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok