Menu
neděle, 01 říjen 2023 19:27

2. a 3. kolo DL U17

První hrací víkend přinesl jednu prohru a jednu výhru. V sobotu holky nastoupily proti domácím z Jablonce, zápas byl velice vyrovnaný až do 3. čtvrtiny, potom holkám došly síly a s Jabloncem podlehly. V neděli se zápas vyvíjel ze začátku ve prospěch Nuslí, kdy na tabuli svítilo skóre 14:2 ve prospěch soupeře. V poločase holky skóre dotáhly a do druhé půlky vstupovaly s rozdílem jednoho bodu. Průběh třetí čtvrtiny byl opět vyrovnaný, ale nakonec si holky vytvořily menší náskok, který udržely až do konce a mohou se tak radovat z výhry. Za oba zápasy zaslouží velkou pochvalu.

TJ Bižuterie Jablonec n.N. – BK Brandýs n.L.  68:46 (25:27)

Body: Hájková 14, Alešová 13, Princová 11, Vaverková 6, Helisová 2.

Sokol Nusle – BK Brandýs n.L.  39:46 (22:21)

Body: Vaverková 12, Princová 8, Hájková a Biedrawa po 6, Helisová 5, Alešová a Šmídová po 4, Němcová 1.