Hrubinová 7, Novotná S. a Švancarová 5, Novotná E. a Petříková 3, Dancheva, Pawingerová, Šváchová, Waitzmanová po 2, Trnová 1, Homolková, Klusová

Dyntarová a Novotná E. 16, Novotná S. 8,  Švancarová 5, Petříková 4, Rozumová 3,  Hrubinová 2, Dancheva, Homolková, Pawingerová, Richtrová, Sýkorová, Trnová, Waitzmanová

Dyntarová 24, Novotná E. 9, Rozumová 7, Novotná S. 6, Hrubinová, Petříková, Richtrová, Švancarová po 2, Červená, Dancheva, Homolková, Pawingerová, Trnová, Waitzmanová

pondělí, 11 prosinec 2023 10:27

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 9.-10.12.2023

V posledních dvou zapasech základní části jsme se střetli s týmy z hlavního města:

Sobotní utkání bylo velmi pohledné z obou dvou stran, kdy obě družtva předvedli pěkný basket. Náš tým po celé utkání točil všechny nominované hračky a i přes snahu USK jsme nikoho nenechali na pochybách a utkání jsme v poklidu dovedli k výhře.

BK Brandýs n.L.  - USK Praha

70:54 (34:23)

Dyntarová a Novotná E.15, Vlčková 9, Rozumová a Šváchová po 8, Švancarová 6, Petříková 4, Novotná S. 3,  Pawingerová 2, Dancheva, Homolková, Hrubinová, Klusová, Richtrová, Trnová

Nedělní zápas s BA Sparta nás nezastihl v optimální pohodě a až posledních 12 min jsme hrali to, co chceme, a nyní se již budeme připravovat na druhou část sezóny.

BK Brandýs n.L - BA Sparta Praha

82:33 (34:20)

Dyntarová 16, Vlčková 15, Rozumová 12, Novotná E.10, Švancarová 9, Richtrová 7, Waitzmanová 6, Hrubinová 4, Klusová, Pawingerová a Petříková po 2, Červená, Dancheva, Homolková, Trnová

Začátek svátečního utkání mám zhruba 5 min trvalo se dostat do tempa ale pak jsme již hru zcela ovládli a připsali jsme si sedmou výhru v sezóně.

Mladá Boleslav – BK Brandýs n.L

24 :109 (08:42)

Novotná S. 22, Novotná E. 17, Richtrová 12, Hrubinová a Šváchová 10, Petříková 9, Dyntarová a Rozumová po 8, Švancarová 7, Dancheva a Waitzmanová 3, Cafourková, Pawingerová, Trnová

V sobotním utkání v Sadské nás cekal jeden z týmů, který chce medaili na MČR. Nám šlo hlavně o bojovné pojetí a rovněž ušetřit síly na nedělní utkání v Jičíně. První poločas byl naprosto vyrovnaný, kdy naše hračky bojovaly opravdu jako o život. Druhý poločas domácí tým hrál s tím nejlepším a my naopak stále střídali všechny nominované a domácí holky pomalu navyšovaly na konečných 26 bodů.  Naše hračky byly pochváleny trenéry a závěrečná děkovačka s rodiči na palubovce byla zasloužená! V loňské sezóně jsme s tímto soupeřem prohráli dvakrát skoro 70-tibodovým rozdílem. Zlepšení je u holek opravdu vidět.

ŠBK Sadská BK Brandýs n.L.

84:60 (33:33)

Dyntarová 18, Novotná S. 14, Novotná E. 7, Švancarová 6, Rozumová 5, Petříková 4, Homolková, Hrubinová  a Šváchová po 2, Dancheva, Pawingerová, Trnová

V nedělním utkání jsme zajížděli do Jičína, kde jsme měli první možnost zajistit si postup do extraligy. Bohužel první poločas byl z naši strany opravdu velmi nepovedený a upřímně možná to byla naše nejhorší pasáž probíhající sezóny. Skóre 43:23 hovořilo za vše. V poločase jsme se holky snažili nabudit, že je pouze polovina zápasu a nic není ztraceno. Opravdu se tak i stalo a ze šatny přišel úplně jiný tým a druhý poločas jsme zahráli velice dobře a opět jako v sobotu jsme bojovali, doskakovali a bylo nás plné hřiště. Poslední minuty byly opravdu dlouhé a nervózní, ale výborné trestné hody nám zajistily výhru a hlavně obrovskou radost. Rodiče, kteří nás podporovali celé utkání zaslouží obrovské poděkováníByli naším šestým hráček.

TJ Jičín - BK Brandýs n.L.

61:66 (43:23)

Novotná E. 19, Šváchová 9, Dyntarová 7, Rozumová a Švancarová po 6, Novotná S.4, Hrubinová, Petříková a Trnová po 2, Homolková, Dancheva

Do druhé poloviny základní části jsme nastoupili k utkání u krakonoše v Trutnově.  Od první do poslední minuty jsme potvrdili roli favorita, kdy si zahrálo všech 14 nominovaných hracek a utkání jsme zcela dotáhli k jednoznačnému vítězství.

TJ Loko Trutnov - BK Brandýs n.L.

13:61 (07:31)

Dyntarová 13, Novotná E. a Novotná S. po 9, Šváchová, Rozumová 5, Richtrová 4, Homolková a Švancarová po 3, Hrubinová, Klusová a Vlčková po 2, Trnová 1

V odvetném utkání v Hradci Králové jsme chtěli navázat na poslední utkání a kromě první čtvrtiny se nám to určitě povedlo a porážka o 19 bodů je velkým rozdílem proti prvními letošnímu utkání ( -67). Holky zaslouží pochvalu a ukazuje se jejich pozitivní  přístup v trénincích.