Vytisknout tuto stránku
neděle, 19 listopad 2023 21:28

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 17.-19.11.2023

Začátek svátečního utkání mám zhruba 5 min trvalo se dostat do tempa ale pak jsme již hru zcela ovládli a připsali jsme si sedmou výhru v sezóně.

Mladá Boleslav – BK Brandýs n.L

24 :109 (08:42)

Novotná S. 22, Novotná E. 17, Richtrová 12, Hrubinová a Šváchová 10, Petříková 9, Dyntarová a Rozumová po 8, Švancarová 7, Dancheva a Waitzmanová 3, Cafourková, Pawingerová, Trnová

V sobotním utkání v Sadské nás cekal jeden z týmů, který chce medaili na MČR. Nám šlo hlavně o bojovné pojetí a rovněž ušetřit síly na nedělní utkání v Jičíně. První poločas byl naprosto vyrovnaný, kdy naše hračky bojovaly opravdu jako o život. Druhý poločas domácí tým hrál s tím nejlepším a my naopak stále střídali všechny nominované a domácí holky pomalu navyšovaly na konečných 26 bodů.  Naše hračky byly pochváleny trenéry a závěrečná děkovačka s rodiči na palubovce byla zasloužená! V loňské sezóně jsme s tímto soupeřem prohráli dvakrát skoro 70-tibodovým rozdílem. Zlepšení je u holek opravdu vidět.

ŠBK Sadská BK Brandýs n.L.

84:60 (33:33)

Dyntarová 18, Novotná S. 14, Novotná E. 7, Švancarová 6, Rozumová 5, Petříková 4, Homolková, Hrubinová  a Šváchová po 2, Dancheva, Pawingerová, Trnová

V nedělním utkání jsme zajížděli do Jičína, kde jsme měli první možnost zajistit si postup do extraligy. Bohužel první poločas byl z naši strany opravdu velmi nepovedený a upřímně možná to byla naše nejhorší pasáž probíhající sezóny. Skóre 43:23 hovořilo za vše. V poločase jsme se holky snažili nabudit, že je pouze polovina zápasu a nic není ztraceno. Opravdu se tak i stalo a ze šatny přišel úplně jiný tým a druhý poločas jsme zahráli velice dobře a opět jako v sobotu jsme bojovali, doskakovali a bylo nás plné hřiště. Poslední minuty byly opravdu dlouhé a nervózní, ale výborné trestné hody nám zajistily výhru a hlavně obrovskou radost. Rodiče, kteří nás podporovali celé utkání zaslouží obrovské poděkováníByli naším šestým hráček.