Menu

 

 AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ  
 DATUM  04.12.2022 10.-11.12.2022
 SOUTĚŽ: U10 ŠMOULINKA CUP U11G - kvalifikace na národní finále
 KDE SE HRAJE Brandýs nad Labem Benešov
 ČASY UTKÁNÍ:
09,00 BK Brandýs x Pastelka Mladá Boleslav
10,00 Jičín x Sokol Kladno
11,00 BK Brandýs x Jičín
12,00 Sokol Kladno x Pastelka Mladá Boleslav
13,00 Pastelka Mladá Boleslav x Jičín
14,00 BK Brandýs x Sokol Kladno
15,00 malé vyhlášení
2 zápasy, čekáme na hlášenku s časy utkání
 SRAZ/ODJEZD 08:30 v šatně  
 NOMINACE Kozijová, Macounová, Králová, Mucková, Vitamvás T., Kalfusová, Kuthanová, Bobčíková, Honalová, Borovičková M, Borovičková E., Servusová, Kačíková V., Kačíková S., Vobořilová Borovičková M., Borovičková E., Fitos, Křížová, Kubáčová, Libertin, MartiňákovÁ, Mozolová, Šnáblová, Štěrbová, Vitamvás B., Vašínová, Kuthanová E., Vobořilová A., Honalová.
 AUTA:    

 

SOUTĚŽ DATUM DOMÁCÍ  HOSTÉ 
U11G 17.09.2022 Basket Pastelka MB U11G - BK Brandýs U11G  
U10G ŠMOULINKA 25.09.2022 36 - Brandýs 29 - Kunratice 31 - Sokol Kladno 33 - Kralupy
U11G 01.10.2022 Slaný U11G - BK Brandýs U11G  
U11G 15.10.2022 BK Brandýs U11G - Basket Říčany U11G  
U10G ŠMOULINKA 23.10.2022 35 - Sadská 28 - Kolín mix 36 - Brandýs 39 - Jičín
U11G 05.11.2022 BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G  
U10G ŠMOULINKA 13.11.2022 24 - Wizards kluci 25 - USK Praha 29 - Kunratice 36 - Brandýs
U11G 19.11.2022 BK Brandýs U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)  
U10G 19.11.2022 ŠPUNTI
U10G ŠMOULINKA 04.12.2022 36 - Brandýs 31 - Sokol Kladno 34 - Pastelka MB 39 - Jičín
U11G 10. - 11.12.2022 KVALIFIKACE O NÁRODNÍ FINÁLE U11G - hrajeme v Benešově, soupeři BC Benešov, BK Sadská
U11G 17. - 18.12.2022 KVALIFIKACE O NÁRODNÍ FINÁLE U11MIX - hrajeme v Benešově, nominované hráčky byly vyrozuměny
U10G ŠMOULINKA 18.12.2022 35 - Sadská 24 - Wizards kluci 33 - Kralupy 36 - Brandýs
U11G 14.01.2023 BK Brandýs U11G - Basket Pastelka MB U11G  
U10G ŠMOULINKA 22.01.2023 32 - Tygři dívky 20 - Litoměřice 30 - Rokycany 36 - Brandýs
U11G 28.01.2023 BK Brandýs U11G - Slaný U11G  
U11G 18.02. - 19.02.2022 KVALIFIKACE O NÁRODNÍ FINÁLE U11G
U11G 04.03.2023 Basket Říčany U11G - BK Brandýs U11G  
U10G ŠMOULINKA 12.03.2023 34 - Pastelka MB 33 - Kralupy 36 - Brandýs  
U11G 25.03.2023 BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G  
U10G ŠMOULINKA 02.04.2023 36 - Brandýs 10 - Lomnice 34 - Pastelka MB 37 - HB Basket
U11G 15.04.2023 BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BK Brandýs U11G  
U10G ŠMOULINKA 23.04.2023 34 - Sadská 31 - Tygři dívky 35 - Brandýs 36 - HB Basket
U10G ŠMOULINKA 14.05.2023 38 - Jičín 10 - Lomnice 30 - Sokol Kladno 35 - Brandýs
U10G ŠMOULINKA 04.06.2023 34 - Pastelka MB 32 - Tygři dívky 36 - Brandýs 39 - Jičín
U11G 29. - 30.04.2022 NÁRODNÍ FINÁLE U11G   
U11G 29. - 30.04.2022 NÁRODNÍ FINÁLE U11 MIX   
09. - 11.06.2022 BRANDÝSKÝ POHÁR - domácí turnaj    

 

 

 

PARTNEŘI

         
 
 
       
       Explast  
     Dekstone logo  
         


 

 

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok