pondělí, 12 duben 2021 08:42

BK BRANDÝS NAD LABEM VYZÝVÁ TRENÉRY I HRÁČE

Vážení členové brandýské basketbalové rodiny!!!!!!

Bohužel uplynulo již více než půl roku od chvíle, kdy jsme mohli trénovat, hrát, prostě se věnovat našemu oblíbenému sportu, jehož podstatou je oranžový míč, koše a parta kamarádů. I když  epidemiologickou situaci nepodceňujeme a zdraví uznáváme jako nejcennější životní dar, myslíme si, že je pomalu načase se zvednout od počítačů, válend, přejídání a do jisté míry virtuálního života. Ten je však jen malou náhražkou toho života skutečného, který chceme opravdu žít, a ten basketbalový mezi něj patřil a patřit bude.

Vzhledem k tomu, že se pandemická čísla začínají konečně lepšit, snad se i my můžeme těšit na basket, i když zpočátku asi s jistými omezeními.  Přestože celá sportovní veřejnost ve státě neví, co bude zítra, natož za týden, vyzýváme všechny hráče, trenéry, rodiče i naše příznivce, aby se pomalu, ale jistě začali připravovat na to, že basket se zanedlouho začne hlásit o slovo.

Vyzýváme všechny trenéry k tomu, aby začali dávat svoje týmy a svěřence dohromady. Prosím oslovte všechny své hráče a naplánujte jim nějakou činnost směřující k tomu, že se začne trénovat a možná i hrát. V současně době bych doporučoval se zaměřit především na nabírání fyzické kondice a osvojování základních basketbalových dovedností tak, aby se nám mohlo lépe začínat. V prvé řadě využijte především rozpisu individuálních činností a postupnému nabírání fyzické kondice zatím v přírodních venkovních podmínkách. Až budete číst tyto řádky budou již otevřena venkovní městská hřiště. Využijte pro to venkovní hřiště, okolní lesní a přírodní terény, jízdu na kole nebo in.-line bruslích. V obou částech města jsou i venkovní posilovny, a přestože počasí ještě asi zazlobí, jaro je tady a ani počasí nám v naší výzvě nezabrání.

Trenéry také vyzývám k tomu, aby si osvěžili i metodické materiály a nebáli se účastnit trenérsky hodnotných webinářů – více Radka Šimonová.

Za vedení klubu slibuji, včasné podávání aktuálních informací o možnostech opětovného zahájení tréninků, včetně zajištění prostor, na kterém nyní intenzivně pracujeme. Věříme společně s vámi, že se dočkáme co nejdříve, ale vy na to musíte být připraveni už teď. Neváhejte tedy a začněte již dnes !!!!!

Za vedení klubu Ing. Petr Čeněk, Ing. Kateřina Procházková a další

Číst 1283 krát Naposledy změněno pondělí, 12 duben 2021 08:44