Menu
pondělí, 12 srpen 2019 11:49

Soustředění 2019

Napsal(a)

Sraz: 24. srpna v 9:45 na parkovišti u školy, v 10:00 odjezd. 

        Sebou nezapomeňte potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas s poskytnutím lékařské péče (je to stejné jako každý rok). Kdo neodevzdával loni, tak také kartičku pojištěnce. Kdo si nepamatuje, jestli kopii loni odebzdával, radši klukům aspoň kopii kartičky vytiskněte znovu. Nebo jim dejte originál do peněženky, už jsou to velcí kluci, tak by to mohli zvládnout neztratit. 

Bydlíme a trénujeme opět jako loni v prostředním Lánově, kluky bude doprovázet klasické trenérské trio Milan, Jirka, Štěpán Hrdina. Jednou půjdeme s kluky do regenerace, tak jim nezapomeňte přibalit i plavky. 

Sebou musí mít kluci hlavně věci na trénink a pevnou sportovní obuv do haly i venku (budeme běhat i do kopců atd.- z toho důvodu by bylo fajn i mít pokrývku hlavy a také alespoň jednu mikinu, po večerních trénincíh už bývá v Lánově celkem chladno), nezapomeňte také švihadlo, míč a alespoň jednu lahev. Stejně jako loni si budou moct kluci dotáčet vodu a šťávu na recepci. 

Můžete klukům dát nějaké drobné kapesné, obvykle se občas za odměnu stavujeme v místní samoobsluze. 

Strava bude formou snídaně, obědu, večeře a druhé večeře. Klidně jim ještě přibalte nějaké drobnosti k svačině (sušenku atd.) Nevozte, prosím, nic, co podléhá rychlé zkáze (nebudeme mít k dispozici lednice). Každý už si svoje svačiny bude řešit sám, trenéři nebudou jídlo navíc shromažďovat u sebe. Myslím, že čtyři jídla denně (s možností přídavků po libosti) je dostatečné množstí, a proto to není třeba se svačinkami přehánět. 

 

Návrat: autobus nás vyzvedne ve čtvrtek 29. srpna v 16:00 v Prostředním Lánově. V Brandýse tedy budeme před 18:00 hodinou. (Opět u školy na parkovišti). 

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Těšíme se 

Trenéři 

čtvrtek, 06 červen 2019 11:38

Rozlučka se sezónou

Napsal(a)

Milí rodiče i hráči, 

  v pátek 14. června v 18:00 jste všichni zváni na terasu Sportcentra na rozloučení se sezónou. K dispozici bude drobné občerstvení, sportovní oblečení si sebou brát nemusíte, již půjde jen o posezení a popovídání si před koncem sezóny. 

Pokud to bude možné, prosím, potvrďte svou účast, abychom podle toho naplánovali množství občerstvení. 

 

Díky a přeji hezký den

Trenérka Kačka

úterý, 04 červen 2019 12:42

Informace k sezóně 2019/2020

Napsal(a)

Milí hráči, 

  rozhodli jsme se s trenéry přihlásit na další sezónu nadregionální soutěž U15. Ta je primárně určena pro hráče 2005 a mladší, aby se však nestalo, že někteří hráči nebudou mít, kde hrát, budeme nadregion hrát mimo soutěž. To znamená, že za nás boudou moci nastoupit i někteří hráči narození v roce 2004. 

Dále jsme také vybojovali ligovou soutěž U17 pro hráče narozené v roce 2003, kteří budou doplněni hráči narozenými v roce 2004. 

Pokud si někdo není jistý, ve které kategorii bude příští rok hrát, napište mě nebo Milanovi. 

 

Zároveň hlásím, že od 13. června do 30. června jsem na dovolené a nebudu na telefonu ani mailu k zastižení. V případě nejvyšší potřeby, kontaktujte Milana.

 

Mějte se 

trenérka Kačka

Příští týden jsou všechny tréninky zrušeny. 

Děkujeme za pochopení

Trenéři 

středa, 27 únor 2019 12:46

Soustředění 2019

Napsal(a)

Soustředění 2019

Soustředění proběhne opět ve stejném areálu jako loni v termínu od soboty 24.srpna do čtvrtka 29. srpna. 

Cena soustředění bude letos 4300,- (Oproti loňsku trochu zvedli ceny). V ceně je ubytování, strava (snídaně, obědy, večeře, druhé večeře a celodenní pitný režim), doprava autobusem na místo a zpět a pronájem tělocvičny a dalších prostor (jeden večer půjdeme např. do regenerace.)

Prosím o závazné přihlášení Vašich dětí do konce března, zaplacení zálohy 1000,- do konce května a doplacení zbytku (tedy 3300,-) do konce července. Případně se samozřejmě můžeme domluvit na nějakých splátkách, podle toho, jak Vám to bude vyhovovat. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Trenéři

 

Přikládám ještě webové stránky ubytování: 

https://tedec-prostredni-lanov.booked.cz/

 

středa, 27 únor 2019 12:42

Jarní prázdniny

Napsal(a)

Vážení rodiče, milí hráči, 

  v době jarních prázdnin, tedy 25.2. -3.3. nebudou probíhat žádné tréninky. Kvůli malému počtu hráčů se nebude hrát ani původně plánované utkání v sobotu 2.3., to se odehraje v náhradním termínu v úterý 19.3. od 17:15. 

 

Děkujeme za pochopení 

trenéři

Strana 1 z 4
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok