Menu
pátek, 26 červen 2020 10:17

Sezóna 2020/2021

Napsal(a)

Příští sezónu budeme hrát ligu U14B a už známe soupeře ve skupině a termíny zápasů! Pozor hraje se i 28.9. a 17.11., tedy o státních svátcích!

Skupina C:

Válečnici Děčín, Sokol Kbely, Sokol Vyšehrad, Sokol Pražský, Slavoj BK Litoměřice, BA 2006 Roudnice n/L, BK Brandýs nad Labem

 

Termíny zápasů:

19.9.2020   Sokol Vyšehrad - Bk Brandýs n.L.

20.9.2020   TJ Sokol Kbely - BK Brandýs n.L.

28.9.2020   Sokol Pražský - BK Brandýs n.L.

3.10.2020   BA 2006 Roudnice n.L. - BK Brandýs n.L.

4.10.2020   Slavoj BK Litoměřice - BK Brandýs n.L.

17.10.2020   BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín

7.11.2020   BK Brandýs n.L. - TJ Sokol Kbely

8.11.2020   BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad

17.11.2020   BK Brandýs n.L. - Sokol Pražský

21.11.2020   BK Brandýs n.L. - Slavoj BK Litoměřice

22.11.2020   BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.

6.12.2020   Válečníci Děčín - BK Brandýs n.L.

 

Další hrací termíny:

16.-17.1.2021, 30.-31.1.2021, 13.-14.2.2021, 6.-7.3.2021, 20.-21.3.2021, 10.-11.4.2021, 24.-25.4.2021

termín MČR 8.-9.5.2021

čtvrtek, 12 březen 2020 14:43

ukončení soutěže

Napsal(a)

Dobrý den všem,

rozhodnutím vlády a po zvážení všech možností rozhodlo STK.STC.CBF. ukončit všechny soutěže řízené středočeskou oblastí tedy i NRL. Pořadí je platné tak jak je dáno k dnešnímu dni ve všech kategoriích. Fric Luboš předseda stk.stc.cbf   František Chmela předseda VV stc.cbf

Tréninky jsou do odvolání zrušeny!!!

 

Národní finále letos NEBUDE frown.

pondělí, 17 únor 2020 09:27

zápasy 8.3.2020

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha   142:15 (75:6)

Body: Martins 28 (TH 1/0), Brzák 22 (TH 2/2), Štajer 21 (TH 5/1), Vlček 14, Bodlák 12, Stieber 11 (TH 5/3), Vaverka 8, Horák 7 (TH 3/1), Řebíček 6, Richter 5 (TH 3/1), Holub 4, Hlavatý a Soukup po 2

BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha   99:21 (57:14)

Body: Brzák 18 (TH 2/0), Stieber 16, Martins 14, Richter 12 (TH 2/0), Štajer 10 (TH 1/0), Vaverka 9, Řebíček 8, Horák, Holub a Vlček po 4, Bodlák (TH 2/0), Hlavatý, Soukup

čtvrtek, 30 leden 2020 08:57

zápasy 8.2.2020

Napsal(a)

BC Wizards (mix) - BK Brandýs n.L.   2:176 (0:90)

Body: Hofman 34, Štajer 20, Stieber 18, Martins 17 (TH 2/1), Bodlák a Vaverka po 16, Vlček 13 (TH 4/1), Řebíček 12, Richter 10, Horák 8, Hlavatý a Bártů po 6

BC Wizards (mix) - BK Brandýs n.L.   4:114 (2:63)

Body: Vaverka 18, Martins 17 (TH 2/1), Hofman a Štajer po 14, Bodlák a Vlček po 10, Stieber 9 (TH 4/1), Řebíček 8, Richter a Bártů po 6, Hlavatý 2, Horák

 

Pozn. Další hrací víkend U13B (22.2.-23.2.) bude VOLNO!!!

přeložené zápasy s Velkou Ohradou na 5.4. a Nymburkem na 26.4.2020

úterý, 28 leden 2020 08:16

soustředění 2020

Napsal(a)

Soustředění 2020

Termín: 23.8.-28.8.2020

Místo: Jilemnice

Cena: 3.500 Kč

Záloha: 1.500 Kč splatná do 30.4.2020

Doplatek: 2.000 Kč splatný do 31.7.2020

Na vyžádání vystavíme i fakturu

Prosím o potvrzení účasti

 

V týdnu od 17.8. budou probíhat tréninky v Brandýse

pondělí, 20 leden 2020 15:08

zápasy 25.-26.1.2020 - kvalifikace o NF

Napsal(a)

Sobota 25.1.2020

BK Kladno - BK Brandýs n.L.   46:87 (27:43)

Body: Brzák 19 (TH 2/2), Bodlák (TH 5/2) a Martins po 12, Vaverka 10, Vlček 8 (TH 2/2), Richter, Hofman a Stieber po 6, Řebíček 4 (TH 2/2), Horák a Holub po 2, Hlavatý, Soukup, Syrový

 

Neděle 26.1.2020

BK Brandýs n.L. - BK Kladno   88:18 (40:11)

Body: Martins 17 (TH 5/3), Stieber (TH 2/0) a Vlček po 14, Hofman a Bodlák po 10, Řebíček 9, Brzák 7 (TH 2/1), Vaverka 5 (TH 4/3), Richter 2 (TH 2/0), Hlavatý (TH 2/0), Syrový, Horák, Holub

 

Postup na Národní finále U13B laughing

8.-10.5.2020

Pardubice

sobota, 04 leden 2020 12:53

zápasy 11.-12.1.2020

Napsal(a)

Sobota 11.1.2020

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   98:22 (45:12)

Body: Brzák 16, Štajer 15 (TH 2/1), Syrový 10, Martins 9 (TH 2/1), Bodlák (TH 2/0), Holubec a Vlček po 8, Hofman 6 (TH 2/0), Richter 4, Soukup (TH 1/1) a Vaverka po 3 (TH 2/1), Horák (TH 2/0), Hlavatý, Řebíček a Holub po 2, Stieber

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   83:20 (35:9)

Body: Richter 13 (TH 3/1), Brzák (TH 2/2) a Štajer po 12, Vaverka a Hofman po 10, Holub, Martins a Bodlák po 6, Vlček (TH 2/0) a Holubec po 4, Řebíček (TH 2/0), Hlavatý, Horák, Soukup

 

Neděle 12.1.2020

BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.   122:10 (61:4)

Body: Hofman 24 (TH 2/0), Martins 15 (TH 2/1), Holubec a Vlček po 14, Vaverka 11 (TH 2/1), Bodlák a Štajer po 10, Holub 6, Syrový (TH 1/0), Richter, Řebíček a Brzák po 4, Horák 2, Hlavatý

BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.   99:10 (52:0)

Body: Hofman a Brzák po 18, Vaverka 10 (TH 2/0), Štajer 9 (TH 2/1), Richter (TH 2/0), Martins a Bodlák po 8, Vlček 6, Holub a Řebíček po 4, Holubec (TH 4/2), Syrový a Horák po 2, Hlavatý (TH 2/0)

úterý, 10 prosinec 2019 09:32

turnaj 3.1.-5.1.2020

Napsal(a)

Pátek 3.1. 

BK Brandýs n.L.  -  BA Sparta Praha  77:47 (42:22)

Body: Martins 14 (TH 4/2), Brzák 13 (TH 3/3), Richter 12 (TH 3/0), Vaverka (TH 1/0) a Štajer (TH 12/4) po 10, Horák 8, Stieber 6 (TH 2/0), Hofman a Řebíček po 2, Soukup (TH 2/0), Holub, Syrový

BK Brandýs n.L.  -  Sokol Pražský   67:39 (41:12)

Body: Brzák 15 (TH 2/1), Holubec 13 (TH 4/1), Stieber 8 (TH 2/0), Martins (TH 4/1) a Hofman (TH 2/1) po 7, Vaverka 6, Vlček 4 (TH 1/0), Richter 3 (TH 2/1), Horák (TH 1/0) a Řebíček po 2, Soukup, Syrový, Holub

 

Sobota 4.1.

BK Brandýs n.L.  - Sokol Nová Paka   97:38 (56:22)

Body: Martins 16 (TH 2/2), Stieber 14 (TH 2/0), Richter 11 (TH 2/1), Brzák 10 (TH 2/0), Vaverka 9 (TH 2/1), Bodlák 7 (TH 2/1), Holubec (TH 4/0) a Horák po 6, Soukup 5 (TH 2/1), Hofman 4, Řebíček 3 (TH 2/1), Vlček (TH 4/0), Syrový (TH 2/0) a Holub po 2 

BK Brandýs n.L. - Weisenfels   53:62 (30:28)

Body: Brzák 16 (TH 3/0), Martins 10 (TH 2/2), Vaverka (TH 6/2) a Holubec (TH 1/0) po 8, Stieber 6 (TH 2/0), Bodlák 3 (TH 4/1), Hofman 2, Soukup, Syrový, Richter, Řebíček, Horák, Vlček

 

Neděle 5.1.

zápas o 3.místo

BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha   60:45 (32:26)

Body: Brzák 27 (TH 6/5), Martins (TH 12/5) a Vaverka (TH 4/1) po 9, Stieber 4 (TH 4/2), Hofman 3 (TH 2/1), Holubec (TH 2/0), Soukup, Horák a Bodlák po 2, Syrový, Richter, Řebíček, Holub, Vlček

čtvrtek, 28 listopad 2019 06:51

zápasy 7.12.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BA Juventa Nymburk   109:11 (50:7)

Body: Brzák 28, Štajer 20 (TH 4/2), Bodlák 14 (TH 2/0), Vaverka 13 (TH 4/1), Martins 7 (TH 1/1), Řebíček (TH 4/0) a Richter po 6, Hlavatý 5 (TH 2/1), Holub 4, Horák (TH 4/0), Soukup a Syrový po 2

BK Brandýs n.L. - BA Juventa Nymburk 92:26 (55:11)

Body: Štajer 26 (TH 2/0), Řebíček 12 (TH 1/0), Martins 10 (TH 2/0), Bodlák 9 (TH 4/1), Brzák 8, Holub 6, Soukup 5 (TH 4/1), Hlavatý, Richter, Vaverka (TH 4/2) a Horák (TH 4/2) po 4

úterý, 12 listopad 2019 12:55

zápasy 23.11.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady   89:28 (55:14)

Body: Štajer (TH 1/1) a Brzák (TH 3/1) po 21, Martins 7 (TH 2/1), Vaverka (TH 2/2) a Řebíček (TH 2/0) po 6, Bodlák (TH 2/1) a Hlavatý (TH 4/1) po 5, Hofman (TH 2/0) a Stieber po 4, Horák (TH 2/1) a Syrový (TH 1/1) po 3, Holubec (TH 2/0) a Holub po 2, Soukup

BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady   57:19 (24:11)

Body: Hofman 14 (TH 2/0), Holubec 9 (TH 1/1), Martins a Štajer po 8, Syrový, Vaverka a Brzák (TH 2/0) po 4, Horák (TH 2/0). Bodlák a Holub po 2, Hlavatý (TH 2/0), Řebíček (TH 4/0), Soukup, Stieber

Strana 1 z 2

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok