Menu

Úterý 12.11. - trénink 15,00-15,45 hala Sportcentrum + regenerace, sauna (plavky s sebou) do 16,30

 

Hromadné focení celého klubu proběhne ve středu 13.11. v 18:15  v tělocvičně (prosíme, abyste byli na místě nejdříve v 18:05 - příliš velké množství lidí na místě narušuje předchozí tréninky). 

S sebou basketbalovou obuv a letošní převlekové triko. 

Doufáme, že dorazíte v co největším počtu. 

středa, 30 říjen 2019 14:29

Zápasy 9.-10.11.2019

Napsal(a)

Sobota 9.11.2019

BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.   12:94 (12:45)

Body: Brzák 24, Stieber 16, Hlavatý 9 (TH 2/1), Hofman 8, Bodlák 7 (TH 2/1), Vaverka (TH 2/0), Řebíček a Holubec po 6, Martins (TH 2/0) a Holub po 4, Syrový 2 (TH 2/0), Richter (TH 2/1) a Horák (TH 4/1) po 1, Soukup

BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.   9:97 (3:49)

Body: Vaverka 18, Brzák 16 (TH 5/1), Bodlák 12, Holubec 11 (TH 4/1), Hlavatý 10, Stieber 9 (TH 1/1), Řebíček 5 (TH 2/1), Soukup, Hofman a Martins po 4, Horák a Holub po 2, Syrový, Richter

 

Neděle 10.11.2019

BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha   55:45 (33:20)

Body: Brzák 20 (TH 5/2), Vaverka 18 (TH 10/8), Bodlák 6 (TH 4/4), Martins 4 (TH 2/0), Řebíček (TH 4/0), Holubec a Horák po 2, Stieber 1 (TH 2/1), Hlavatý, Soukup, Syrový, Richter

BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha   39:42 (22:23)

Body: Brzák (TH 6/1) a Stieber (TH 2/1) po 7, Holubec 5 (TH 2/1), Hlavatý 4, Syrový (TH 2/0), Soukup, Richter, Řebíček, Vaverka, Horák, Martins a Bodlák po 2, Holub

čtvrtek, 10 říjen 2019 14:00

Přeložená utkání U13B

Napsal(a)

1) BKB - Juventa Milovice se bude hrát místo 26.10. - ??? (turnaj v Maďarsku)

2) BKB - Roudnice se bude hrát místo 14.12. v neděli 12.1.2020 (14.12. zápasy U14 a U12)

3) BKB - Velká Ohrada se bude hrát místo 22.2. v neděli 5.4.2020 (22.2. jarňáky VO)

Vždy se snažíme překládat do víkendů U13!

čtvrtek, 03 říjen 2019 13:09

zápasy 12.10.2019

Napsal(a)

SK Velká Ohrada - BK Brandýs n.L.   22:117 (13:60)

Body: Brzák 29 (TH 4/1), Vaverka 23 (TH 5/3), Štajer 20 (TH 4/0), Stieber 11 (TH 4/3), Holubec 9 (TH 6/3), Bodlák 8, Hlavatý, Horák (TH 1/0) a Hofman (TH 2/2) po 4, Řebíček 3 (TH 4/1), Richter 2 (TH 2/0), Syrový, Holub

SK Velká Ohrada - BK Brandýs n.L.   24:131 (11:64)

Body: Štajer 27 (TH 5/3), Brzák 26 (TH 3/3), Vaverka 21 (TH 2/1), Hofman 16, Bodlák 12, Stieber 8 (TH 4/2), Hlavatý 6, Holubec 5 (TH 7/3), Syrový a Richter po 4, Horák 2, Řebíček, Holub

pátek, 20 září 2019 07:17

Zápasy 28.9.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BC Wizards (mix)   161:4 (79:2)

Body: Hofman 30 (TH 1/0), Martins 23, Štajer 22, Bodlák 18, Brzák 14, Holubec 13 (TH 2/1), Stieber 12, Horák 8, Hlavatý a Richter po 6, Vaverka 5 (TH 4/1), Syrový a Řebíček po 2

BK Brandýs n.L. - BC Wizards (mix)   157:7 (78:3)

Body: Martins 27, Brzák 25 (TH 1/1), Štajer 22 (TH 2/0), Hofman 19 (TH 2/1), Vaverka 14, Bodlák a Richter po 10, Hlavatý a Řebíček po 8, Holubec (TH 2/0) a Horák po 6, Stieber 2 (TH 2/0), Syrový

pondělí, 16 září 2019 09:27

Změna času tréninků

Napsal(a)

Změna tréninků od 16.9.2019

Pondělí   16,00-17,30

Středa   16,00-17,30

pondělí, 09 září 2019 12:03

Turnaj 20.-22.9.2019 - 3. místo

Napsal(a)

BA Sparta - BKB   27:48

BK Děčín - BKB   63:46

BKB - Sokol Pražský   72:56 

BKB - BK Loko Plzeň   46:38

BK Pardubice - BKB   61:28

neděle, 08 září 2019 16:21

Zápasy 15.9.2019

Napsal(a)

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   36:89 (20:38)

Body: Brzák 16, Holubec a Štajer po 12, Martins (TH 2/0) a Stieber (TH 3/0) po 10, Vaverka 7 (TH 2/1), Hofman (TH 2/2) a Bodlák po 6, Řebíček 4, Soukup, Richter a Horák po 2, Hlavatý (TH 2/0), Syrový, Holub

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   30:93 (17:43)

Body: Brzák 24, Štajer 12, Hofman, Vaverka a Stieber po 8, Holubec a Bodlák po 6, Martins 5, Hlavatý, Holub a Řebíček po 4, Syrový a Horák po 2, Soukup, Richter

pátek, 09 srpen 2019 09:54

Termínová listina 2019/2020

Napsal(a)

???   BKB - Juventa

23.11.   Poděbrady - BKB

7.12.- 8.12.   KVALIFIKACE

11.1.   BKB - Beroun

12.1.   BKB - Roudnice

25.1.- 26.1.   KVALIFIKACE

8.2.   Wizards - BKB

23.2.   Juventa - BKB

7.3.   BKB - Sparta

21.3.   BŠ Tygři - BKB

4.4.   BKB - Poděbrady

5.4.   BKB - Velká Ohrada

25.4.   Roudnice - BKB

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok