Menu
SKUPINA A
SŠB Pardubice BK Brandýs n.L. DBaK  body skóre pořadí
SŠB Pardubice A                     28:23           38:43     4    66:66     2.
BK Brandýs n.L.                    23:28 A           30:54     2    53:82     3.
DBaK                     43 : 38                    54:30 A     6    97:68     1.
SKUPINA B
BC Benešov  TJ OP Prostějov Loko Trutnov body skóre pořadí
BC Benešov                    21:49            30:61     2   51:110     3.
TJ OP Prostějov                    49:21            39:45     4    98:66     2.
Loko Trutnov                    61:30                  45:39 B      6   106:69     1.
SKUPINA C
C Basket Slovanka Studánka Pardubice KP Brno body skóre pořadí
Basket Slovanka C                    88:27             40:44    4    128:71     2.
Studánka Pardubice                    27:88 C             14:83    2    41:171     3. 
KP Brno                   44:40                    83:14 C    6    127:54     1.
SKUPINA D
D Basketbal Čelákovice BK Klatovy Basket Ostrava body skóre pořadí
Basketbal Čelákovice D                   29:62           28:85    2  57 : 147     3.
BK Klatovy                    62:29 D           52:44    6  114 : 73     1.
Basket Ostrava    85 : 28                  44:52 D    4  129 : 80     2.

 

 

PLAY - OUT
  3A 3B 3C 3D body  skóre  pořadí 
       BK Brandýs       BC Benešov Studánka Pardubice Basketbal Čelákovice
3A  BK Brandýs              60:42           58:39            75:43        9   193:124        9.
3B  BC Benešov          42:60    37:34   55:36         6      134:130        10.
3C  Studánka Pardubice          39:58  34:37    49:67         3      122:162        12.
3D  Basketbal Čelákovice          43:75            36:55   67:49          5   146:179        11.

 

QF 1 (1.A - 2.C)     QF 2 (1.B - 2.D)
 DBak 44    Loko Trutnov  41  
Slovanka  67   Ostrava  38

 

QF 3 (1.C - 2.A)     QF 4 (1.D - 2.B)
 KP Brno  39     Bk Klatovy  63  
 SŠB Pardubice  22  TJ OP Prostějov  44

 

o 5. - 8. místo (QF 1 L - QF 2 L)      o 5. - 8. místo (QF 3 L - QF 4 L)
 DBak 42    SŠB Pardubice 51  
 Ostrava 60   TJ OP Prostějov 53

 

SF 1 (QF 1 W - QF 2 W)     SF 2 (QF 3 W - QF 4 W)
 Slovanka 50    KP Brno 53  
 Loko Trutnov 55   Klatovy 59 

 

o 7. místo     o 5. místo
 DBak 64   Basket Ostrava 38  
 SSŠ Pardubice 40 TJ OP Prostějov 55

 

o 3. místo     FINÁLE
 Slovanka 31    Loko Trutnov 63  
 KP Brno 43   Klatovy 58 

 

 

KONEČNÉ POŘADÍ
1. Loko Trutnov   MVP TURNAJE ALL STARS TURNAJE
2. BK Klatovy     Tereza Plašilová 1.Markéta Nováková
3. KP Brno     2.Sofie Simičová
4. Slovanka     3.Anna Týfová
5. TJ OP Prostějov     4.Sára Kárásková
6. Ostrava     5.Lucie Makrlíková
7. DBaK      
8. SŠB Pardubice      
9. BK Brandýs      
10. BC Benešov      
11. Basketbal Čelákovice      
12. Studánka Pardubice      

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok