Menu
C  BK Brandýs "A" BK Lions J. Hradec TK Baset Stryków BODY SKÓRE POŘADÍ
BK Brandýs "A" C  43:31 31:20   4  74:51 1
BK Lions J. Hradec  31:43  C 23:24   2  54:67 3. 
TK Basket Stryków   20:31  24:23 C  3  44:  2.

 

D NBK Praha  BK Sojky Pelhřimov Basketball in Gotha BODY SKÓRE POŘADÍ
 NBK Praha D  41:33 43:38   4  84:71  1.
BK Sojky Pelhřimov  33:41 D  29:38  2  62:79  3.
 Basketball in Gotha  38:43  38:29 D  3  74:72  2.

 

E  TJ Sokol Dubeč Pandy Čelákovice Loko Trutnov BODY SKÓRE POŘADÍ
TJ Sokol Dubeč  E 27:63  54:9  2  81:72 2.
 Pandy Ćelákovice  63:27 E  67:9  4  130:36 1.
 Loko Trutnov  9:54  9:67 E  2 18:121 3.

 

F BK Brandýs "B"  Levharti Chomutov BSW Sixers BODY SKÓRE POŘADÍ
BK Brandýs "B"  F  9:36  29:57  2  38:93  3.
 Levharti Chomutov  36:9 F  32:34  3  68:43  2.
 BSW Sixers 57:29  34:32  F  4  91:61  1.

 

o 09.- 12. MÍSTO

   3C J. Hradec  3D Pelhřimov  3E Loko Trutnov 3F BK Brandýs "B" BODY SKÓRE POŘADÍ
 3C J. Hradec    36:45  40:21  42:8  5  88:54  10.
 3D Pelhřimov  45:36    42:20  56:7  6  143:63  9.
 3E Loko Trutnov  21:40 20:42    37:28   4  78:110  11.
 3F BK Brandýs "B"  8:42 7:56   28:37    3  43:177  12.

 PLAY-OFF

zápas č. 5        zápas č. 6
1C  Brandýs "A"  36 1E  Pandy Čelákovice  85
2D  Basketball in Gotha  38 2F  Levharti Chomutov  12
zápas č. 7 zápas č. 8
2C  TK Basket Stryków  14 2E  TJ Sokol Dubeč  31
1D  NBK  49 1F  BSW Sixers  32

 

zápas č. 16        zápas č. 17
 vč.5  Basketball in Gotha  22  vč.7  NBK  63
 vč.6  Pandy Čelákovice  77  vč.8  BSW Sixers  42
zápas č. 20 zápas č. 21
 pč.5  Brandýs "A"  31  pč.7  TK Basket Stryków  16
 pč.6  Levharti Chomutov  21  pč.8  TJ Sokol Dubeč  56

 

zápas o 7. místo        zápas o 5. místo
 pč.20  Levharti Chomutov  21  vč.20  Brandýs "A"  23
 pč.21  TK Basket Stryków  30  vč.21  TJ Sokol Dubeč  34
zápas o 3 .místo FINÁLE
 pč.16  Basketball in Gotha  44  vč.16  Pandy Čelákovice  60
 pč.17  BSW Sixers  54  vč.17  NBK Praha  20

 

KONEČNÉ POŘADÍ   ALL STARS TEAM   MVP TURNAJE
1.  Pandy Čelákovice 1.  Abdul Wasay  Martin Bodlák
2.  NBK Praha 2.  Oliver Jetsch  
3.  BSW Sixers 3.  Jan Kučera  
4.  Basketball in Gotha 4.  Lukáš Podrazil  
5.  TJ Sokol Dubeč 5.  Ondřej Kubík  
6.  BK Brandýs A"      
7.  TK Basket Stryków      
8.  Levharti Chomutov      
9.  BK Sojky Pelhřimov      
10.  BK Lions J. Hradec      
11.  Loko Trutnov      
12.  BK Brandýs "B"      

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok