» Výsledkový servis z prvního květnového týdne

07.05.2012 15.20 | Peta

Květnové svátky a pomalu končící sezóna trochu nabouraly basketbalové zpravodajství o dění v klubu BK Brandýs n.L.. Sezóna je opravdu na svém úplném konci, a tak se dnešní zpravodajství bude týkat brandýské účasti na NF nejmladších minižáků a minižákyň. Dále se zmíním o NF mladších minižákyň v Jičíně a nevynechám ani vítězné tažení v play of kadetů .


 
NF „U11“ – holky:
konáno v Hradci Králové ve dnech 28.-30.4. 2012

Základní skupina:

BK Brandýs – UP Olomouc   18:57
BK Brandýs -  Valosun Brno  54:10

Děvčata postoupila do bojů o 1.- 8. místo z 2.místa ve skupině.

BK Brandýs n.L. – Sokol H. Králové  13:75
BK Brandýs n.L. – SBŠ Ostrava  33:78
BK Brandýs n.L. – BK Strakonice  33:68

O body se na NF podělily následující hráčky: Huláková 34, Pokorná 30, Votrubová 25, Borlová 16, Beránková a Lohrová 10, Prudká 8, Drevová a Klanicová 5, Hradcová 4, Kopejková a Nováková 2.


BK Brandýs n.L. tak skončil na 8. místě v ČR, což je velký úspěch a holkám a trenérce Štemberkové gratulujeme k dalšímu výbornému výsledku brandýského mládežnického basketbalu. 

NF „U11“ – kluci : konáno v Ostravě /Snakes Ostrava/ ve dnech 29.4.- 1.5. 2012

Základní skupina:

BK Opava – BK Brandýs n.L.  75:46
BK Brandýs – BA Roudnice   20:125

Kluci dále hráli o konečné 9.- 12.místo:

BK Brandýs n.L. – BK Pelhřimov  28:57
BK Brandýs n.L. – BK Prostějov  35:50

Sestava: Aleš, Beneš, Borl, Hoza, Kejmar Aleš a Lukáš, Kolář, Koželuh, Mareček, Pěkný, Prudký, Sibera, Sojovský, Stránský, Tomášek, Vávra a Velechovský. Trenéři: Aleš Černý a Kateřina Procházková ml.

 

Nejmladší minižáci skončili na 12. místě, ale získali cenné zkušenosti do budoucna, protože byli nejmladším celkem na NF. Kluci bojovali, snažili se, ale bohužel ani na jednu výhru proti kvalitním soupeřům to nestačilo.

NF „U12_- děvčata: hráno v Jičíně ve dnech 4.- 6.5. 2012 :

Základní skupina:

BK Brandýs n.L. – Sokol Hradec Králové   60:63
BK Brandýs n.L. – Basket Slovanka   85:39

Děvčata hrála ve skupině o 9.- 12. místo:

BK Brandýs n.L. – Slovan Litoměřice  27:82
BK Brandýs n.L. – BSK Jičín   56:85

BK Brandýs n.L. tak skončil na 9. místě v ČR, což je velký úspěch a holkám a trenérce Štemberkové gratulujeme k dalšímu skvělému výsledku brandýského mládežnického basketbalu.  !!!!!!!!

Play off ligy „U17“:

So: 5.5. 2012

BK Pardubice „B“ – BK Brandýs n.L.  53:64   /22:16, 35:35, 47:48/

Hosté si v sobotu dopoledne přijeli pro třetí výhru, ale věděli, že jim pardubická rezerva nedá nic zadarmo. Navíc se v perníkářské sestavě objevil i jeden ze stavebních kádrů mistrů ČR v kategorii „U17“  Viktor Půlpán. Hosté zejména v obraně zaspali začátek a po pěti minutách prohrávali 17:6. Pak si vzal kouč Chábek time a tvrdá domluva se po chvíli začala projevovat i na pardubické palubovce. Brandýs postupně začal redukovat vedení domácího celku, které po deseti minutách činilo šest bodů. Trnka výborně bránil Půlpána, v útoku si vedl dobře Ornst a i v hledišti nás povzbuzovali skvělí fanoušci, díky kterým jsme měli v hledišti výraznou převahu. Po trojce J. Jechy bylo v poločase srovnáno. Vyrovnaná partie se hrála i ve třetí kvartě. O výhře Brandýsa   se nakonec rozhodlo v závěrečném dějství. Čeněk servíroval neudržitelnému Ornstovi jednu skvělou příhru za druhou a ten se nemýlil. Chvílemi to připomínalo spolupráci jejich otců z osmdesátých let. Když se k tomuto remaku přidala vynikající defenziva, rázem vedli hosté dvouciferným rozdílem, což byl základ k brandýské výhře č. 3. a postupu do baráže  o extraligu. 

body:Ornst 28, Čeněk a Jecha 10, Svášek 6, Brezovák a Trnka 4, Goliáš a Tomášek 2.

tleskáme: našim hráčům i trenérům, kteří náš klub skvěle reprezentovali na NF v minibasketbalu, kde se sjíždí minibasketbalová elita z celé ČR.  Není důležité, že jsme nezískali žádný cenný kov. Důležité je to, že naše nejmladší basketbalové hvězdičky  převedly bojovný výkon a nenechaly se zahanbit. Stále musíme myslet na to, že jsme téměř nejmenším městem, které se na těchto celorepublikových akcích prezentuje a nemáme tolik obyvatel a taková zázemí jako basketbaloví giganti z Brna, Prahy, Ostravy, Hradce Králové či Pardubic. Na počet obyvatel jsem možná nejlepší, a to je ta nejlepší odměna pro naše trenéry, kteří jsou úžasní a zasluhují si velkou pochvalu. Díky Vám, hráčům, rodičům a fanouškům.

po roce: brandýští kadeti opět zahrají prolínací soutěž o postup do extraligy. Po loňských zkušenostech a „případu Nehyba“ je tady pokus č.2. Letos však budou muset v baráži hrát ročníky 1996 a ml. a těch Brandýs nemá tolik a ani kvalita není taková. Proto jsou brandýské ambice menší a pokud to nevyjde, nebudeme tolik plakat. Ve dvou skupinách se objeví následující týmy: BA Sparta, BC Nový Jičín, BK Brandýs n.L., Kondoři Liberec, Loko Plzeň a Lions Jindřichův Hradec. Losovat se bude ve čtvrtek a jednu ze skupin bychom měli pořádat. Uvidíme, jak vše dopadne.   

 


... zpět na úvodní stránku ...

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE BASKETBALU NA MAŠKARNÍ BASKETBALOVÝ PLES !

Detail plakátu ZDE

CENA VSTUPENKY: 250 Kč

 

V sekci "AKCE KLUBU" již vloženo aktuální info k letošním BRANDÝSKÝM BASKETBALOVÝM KEMPŮM !!! Cena pro hráče BK Brandýs n.L. je o 500 Kč levnější. KEMP STANDARD 3.140,- Kč a KEMP MINI 2.840,- Kč. 

Partneři

 

FELICITA restorante

Indukce s.r.o.

PLASTY FRANK

RALA s.r.o.

EZO Václav Štemberk

 

Kalendář akcí

 Pátek 24.3.2017

       PLES BKB

 

 

 

 

bkbrandys.rajce.net

Domácí zápasy

Podnělí 27.3.2017

Liga U19 juniorky

18.00 Brandýs-Benešov

---------------

Neděle 2.4.2017

Liga U19 juniorky

10.00 Brandýs-Jičín
 

 

rss